Wold Of Warcraft Server


Gnomeregan

Gnomeregan

Gnomeregan

Lokace: Dun Morogh
Maximalní počet hráčů: 5
Level range: 29-38

Gnomeregan - Gnomský technologický zázrak byl po dlouhé doby hlavním městem Gnomů. V nedávných dobách Troggové zahrnuli mnoho oblastí Dun Moroghu včetně Gnomského města. Při zoufalém pokusu o zneškodnění Troggů, přikázal nejvyšší Gnomský řemeslník Mekkatorque vypustit nádrže radioaktivního odpadu. Jednotlivý Gnomové mezitím hledali své prozatímní útočiště a netrpělivě čekali na stav útočících Troggů. Ačkoliv byli Troggové ozářeny toxickým odpadem, pokračovali v obléhání. Neozáření Gnomové byli donuceni uprchnout do blízkého trpasličího sídla Ironforge. Mekkatorque se vydal hledat statečné duše, které by se pokusili získat ztracené město zpět. Povídá se že ho zradil jeho rádce Mekgineer Thermaplugg, když umožnil invazi troggu. Nyní přebývá v Gnomereganu podporujíc zlo a jako nový vladař města.


Bossové

Viscous Fallout

Viscous Fallout

Viscous Fallout je elitní vodní elementál na levelu 30. Důsledkem vypuštění radiace do Gnomského města bylo také to, že v části Gnomereganu se usídlili radioaktivní slizové. Jedním z nich je i abnormálně silný radioaktivní elementál - Viscous Fallout.

Zabít Viscous Fallout není příliš těžké. Například druid, nebo rogue na vyšším levelu na něm můžou dobře "farmit". Po jeho zabití stačí jít do stealthu a vyplížit se ven z dungeonu, resetnout ho a vrátit se znovu k tomuto bossovi.

Asi nejzajímavějším lootem z tohoto bosse je hůl s názvem Hydrocane, která vám umožní dýchat pod vodou.


Acidic Walkers
Feet, Cloth
Hydrocane
Two-Hand Staff
Toxic Revenger
One-Hand Dagger

Grubbis

Grubbis

Grubbis je trogg, na levelu 32, doprovázený jeho věrným společníkem, baziliškem Chomperem.

Oba naleznete poblíž Blastmaster Emi Shortfuse (level 27 elite gnom), která po vás bude chtít, aby jste ji uchránili před troggy, kteří vnikli do Gnomereganu. Jejím přáním je zjistit kudy se troggové dovnitř dostali a zastavit je. Budete ji muset uchránit před vlnami napadajících troggů. Jako poslední se zjeví Grubbis s Chomperem. Pokud ji ubráníte, tak na konci si budete moci vzít Red Fireworks Rockets z krabice za ní.

Nejtěžší není postavit se samotnému Grubbisovi, ale spíše troggům, kteří přicházejí před a současně s ním. Hlavně nevcházejte do tunelu odkud přicházejí troggové, ten se po minutě zřítí.


Grubbis Paws
Hands, Mail
   

Electrocutioner 6000

Electrocutioner 6000

Electrocutioner 6000 je level 32 elitní "pavoučí tank". Tento stroj je řízen jedním z bláznivých gnomských důstojníků, kteří stále následují Mekgineera Thermaplugga. Je výhradním ochráncem klíče k zadnímu vchodu do Gnomereganu, tento klíč se nazývá Workshop Key.
Electrocutioner Leg
Main-Hand Sword
Spidertank Oilrag
Wrist, Cloth

Crowd Pummeler 9-60

Crowd Pummeler 9-60

Crowd Pummeler 9-60 je level 32 elitní gnomský robot.

Crowd Pummelers 9-60 byli dříve levní a na údržbu jednodušší roboti. Střežili ulice Gnomereganu a zaútočili na každého kdo porušoval zákony, které do nich byli naprogramované. Nyní, po pádu Gnomereganu, zaútočí na každého, kdo není malomocný gnom. Poslední exemplář hlídá pod vládou Thermaplugga Gnomeregan. Když vás náhodou uvidí, tak se proti vám rozběhne a začne křičet "Intruder!" ("Vetřelec!"), pak je lepší se klidit.


Manual Crowd Pummeler
Two-Hand Mace

Dark Iron Ambassador

Dark Iron Ambassador

Dark Iron Ambassador je level 33 vzácný elitní Dark Iron Trpaslík.

Ambassador byl posel mezi Gnomským zrádcem Siccem Thermapluggem a odporným klanem Dark Iron, vedeným krutým Emperorem Dagranem Thaurissanem. Povídá se, že poloha Troggů byla svěřena tomuto trpaslíkovi, aby ji předal Thermapluggovi. Tuto polohu poté zaměřili gnomské těžařské jednotky, ale nevěděli jaký osud na ně čeká.


Emissary Cuffs
Wrist, Leather
Glass Shooter
Ranged, Gun

Mekgineer Thermaplugg

Sicco Thermaplugg

Celým jménem Mekgineer Sicco Thermaplugg, je level 34 elitní mechanický boss.

Byl to skvělý technik a jednou se mohl stát Mistrem ve svém oboru. Jeho jediným cílem však nebylo jen stát se Mistrem, ale také stát se pravým gnomských králem za posledních 400 let. Tato touha pro něj byla posedlostí, byl schopen čehokoliv a nic ho nemohlo zastavit! Avšak, jeho nejbližší přítel, Gelbin Mekkatorque, zhatil jeho plány, když rada vybrala za Mistra jeho a ne Thermaplugga. Nyní přebývá v Gnomereganu na mechanickém robotovi, jako Mistr tohoto zničeného města.

Thermaplugg je trošku těžší oříšek. Někdo z party by měl běhat okolo a mačkat tlačítka, jinak na vás zaútočí bomby. Thermaplugg má hodně životů, okolo 8 tisíc, ale bez těchto bomb není tak silný, což je malá výhoda.