Wold Of Warcraft Server


Eventy

Brewfest

Jak Horda tak Aliance slaví po čas pivního festivalu. Všude po světě, hlavně v Orgrimmaru a Ironforge, se otevírají stánky, kde na stolech leží tucty čerstvých, napěněných piv a zábava je v plném proudů. Pokud vypijete džbánek před zraky sládků, jeden z jejich asistentů vám hodí další. Pokud vám přeci jen pivo v džbánku dojde není nic jednoduššího než si ho naplnit z jakéhokoliv sudu poblíž. Nemusíte se bát, že budete mít žízeň.

Kdy?
2 - 16 Října
Kde?
Hlavní event je u Orgrimmaru a Ironforge, ale menší stánky budou taky u všech ostatních hlavních měst.

Questy
Brewfest není jen o pití piva ale taky o různých aktivitách a úkolech...

Ram Racing

V prvním úkolu budete muset ukázat své dovednosti v jízdě na beranovi. Jakmile předvedete své jízdní vlastnosti můžete vydělat nějaké "Brewfest Prize Tickets" tím, že přinesete sudy plné piva z Kharanosu nebo Razor Hill zpět na slavnost.

Barkers Wanted

Zástupci některých známějších pivovarů se chtějí přesvědčit, že jejich nápoje jsou známy po celém Orgrimmaru a Ironforge. Dostanete berana a budete rozkřikovat kdo má nejlepší pivo.

Mystery Hunts

Pro ty, kteří mají rádi nějaké to "tajemno" mají Goldark Snipehunter a Glodrak Huntsniper připraveny úkoly s Růžovým Elekkem a s Wolpertingerem.

Defend the Fest

Čas od času, závistiví trpaslíci z klanu Dark Iron napadnou festival, vaším úkolem je dát jim pořádnou lekci a zaručit aby neuprchli s pivem.

V 6 ráno a večer můžete získat podpůrné kouzlo (buff) na 2 hodiny, které zvyšuje zkušenosti (XP) získávané z mobů o 10%.

Odměny

Za každý úkol dostáváte určitý počet "Brewfest Prize Tickets", za které si pak můžete koupit různé odměny jako např. speciální brýle, se kterými uvidíte svět plný gnomů (aliance), nebo svět plný orkských žen (horda), speciálního berana, oblečky a další zajímavé věci.