Wold Of Warcraft Server


Novinky

World of Warcraft levně!

Chcete začít s hraním World of Warcraft? Hrajete na free serveru, ale není to ono? Tak právě pro vás máme dobrou zprávu. Battlechest obsahující kromě základní hry, datadisku a dvou příruček, také měsíc hraní zdarma stojí nyní pouhých 899 Kč. Samotný World of Warcraft pak jen 399 Kč na eshop.megahry.eu. Přehled ostatních pruduktů spojených s WoWem najdete v menu pod položkou Zakoupit hru. Můžete si také přečíst novou povídku s názvem Cesty osudu.

The Sunken Temple

Spolu se Sparkym jsme připravili další z dungeonů, dnes The Sunken Temple, také známý jako The Temple of Atal'Hakkar. S velkou lítostí také musím všem příznivcům videí z World of Warcraft oznámit, že svou existenci skončil nejlepší server pro streamování videa Stage6.com, což způsobilo i momentální přerušení našeho seriálu s nejlepšími videi. O dalším vývoji vás budeme informovat. Na PTR byl uzavřen raid dungeon Sunwell Plateau a to z důvodu mnoha nedoladěných věcí a bugů, z čehož plyne další oddálení vydání patche 2.4.

Tuskarrové

Blizzard pustil do světa další informace ohledně chystaného datadisku Wrath of the Lich King. Tentokrát se jedná o novou, bohužel nehratelnou rasu jménem Tuskarrové. Všechny zatím dostupné informace naleznete v tomto článku. Také pro vás máme pokračování povídky Cesty Osudu od Adrifinel. Scéna s videi poslední týden tak trochu zkomírala a nevyskytly se žádné kvalitní kousky, které by stály za shlédnutí, proto také tento týden není žádný přehled nejlepších videí. Blizzard mimo jiné také uvedl do provozu testovací realm pro Arena Tournament 2008, kde si hráči budou v průběhu tohoto turnaje měřit své síly v PvP soubojích. Více o turnaji si můžete přečíst na officiálních stránkách.