Wold Of Warcraft Server


Fishing

Fishing

Fishing - Rybářství

Fishing (Rybářství) patří mezi sekundární profese. Fishing není obyčejná profese. Je to jakási hříčka ve hře. Je to test vašich reakcí jestli dokážete v pravý čas rybu vytáhnout. Díky této profesi si můžete zpříjemnit chvilky při čekání na partu, battleground apod. Nejen že můžete chytit ryby, ale i spoustu dalších zajímavých věci. Ulovené ryby se dají hned jíst čímž si doplníte zdraví, a nebo je můžete propéct za pomocí profese Cooking.

Kde si fishing vycvičit?

  Rasa Trenér
Orc Lau'Tiki, Durotar
Troll Lau'Tiki, Durotar
Tauren Uthan Stillwater, Bloodhoof Village, Mulgore
Undead Clyde Kellen, Tirisfal Glades
Blood Elf Drathen, Silvermoon City
Human Lee Brown, Goldshire, Elwynn Forest
Night Elf Androl Oakhand, Teldrassil
Gnome Paxton Ganter, Dun Morogh
Dwarf Paxton Ganter, Dun Morogh
Draenei Diktynna, Azuremyst Isle

Co budete potřebovat?

Na chytání ryb budete potřebovat samozřejmě rybářský prut. Můžete si pořídit nějaký obyčejný, ale lepší je pořídit si prut, který zvyšuje váš skill v rybářství. Dále si můžete pořídit různé návnady, které dočasně zvyšují vás skill, nebo také speciální vlasce, které skill zvyšují permanentně.

Jak chytat ryby?

Pro chytání ryb budete muset samozřejmě jít k vodě. Je velmi důležité kam půjdete, protože každá lokace se liší potřebným skillem pro chytání. Dále si budete muset vzít rybářský prut. Pak stačí jen kliknout na ikonku Fishing a začnete chytat ryby, jakmile se bójka začne třást, klikněte na ni pravým tlačítkem a zobrazí se lootbox s vaším úlovkem.

Stranglethorn Fishing Extravaganza

Riggle Basbait - Booty Bay

Stranglethorn Fishing Extravaganza je rybářský event, konající se každou neděli ve 14:00 herního času ve Stranglethorn Vale. V tento den navštíví goblinové Ironforge a Orgrimmar, aby informovali o této události a předali instrukce. Riggle Basbait v Booty Bay vám zadá úkol, že mu máte jako první zanést 40 Speckled Tastyfish, které se dají ulovit při pobřeží Stranglethorn Vale. Odměnou vám bude speciální výbava. Pokud nebude první, tak nezoufejte, za každých 5 kusů Speckled Tastyfish dostanete 23

Fishing 300-375

Pokud si chcese skill navýšit nad 300 musíte si zakoupit knihu Master Fishing - The Art of Angling za 5. Prodává ji Juno Dufrain v Cenarion Refuge v Zangarmashi.